Partneři Stěhování Matěj

Plastová okna

Specialisté z firmy LM Okna Vám dodají moderní plastová okna za nejlepší ceny na trhu. Kompletní dodávka plastových oken - zaměření oken, vypracování cenové nabídky, demontáže starých oken, montáž oken, zednické začištění vlastními zedníky, odvoz a likvidace odpadu. Více na webových stránkách LM Okna - plastová okna Ostrava. Firma také dodává kvalitní garážová vrata, stínící techniku, vchodové dveře, laminátové a dřevěné interiérové dveře v Ostravě za nejlepší ceny.

Ploty

Potřebujete nový plot a nemáte čas na jeho realizaci? Nechte pracovat odborníky! Realizujeme montáž plotů všech druhů, ale převážně se specializujeme na pletivové ploty. Ploty z kvalitního pletiva mají dlouhou životnost a přitom se dá tento plot pořídit za výhodnou cenu. Nakupte pletivo přímo od výrobce a ušetřete! Firma Moravskoslezské drátovny a.a. je největším tuzemským výrobcem pletiva, přijďte k nám, rádi Vám poradíme.

Nejlevnější stěhování

Pokud Vás nezaujala naše cenová nabídka, pak jistě neodoláte firmě Nejlevnější stěhování, která stěhuje za nejlepší ceny v Ostravě, Havířově, Karviné, Orlové, Frýdku-Místku, Bohumíně a dalších městech. Profesionálové v oboru z dlouholetou tradicí. U firmy pracují jen zkušení stěhováci - žádní nezkušení brigádnici a nekvalifikované pomocné síly. Novinka! Nyní máme novou pobočku v Brně. Díky tomu můžeme flexibilně řešit vaše požadavky na stěhování v Brně a okolí. Máme ty nejlepší ceny, jste z Brna a potřebujete přestěhovat? Kontaktujte nás.

Pronájem lešení

Ramstav je specializovaná společnost zabývající se pronájmem lešení pro práce ve výškách, které jsou nezbytné při realizaci stavebních i rekonstrukčních prací. Nabízí fasádní lešení, trubkové lešení, průmyslové lešení, projekci i montáž. Zakázky realizují převážně v Ostravě a okolí - lešení Ostrava, lešení Karviná, Havířov, Opava, Nový Jičín a další.

Klimatizace

Už Vás obtěžují neustálá vedra? Řešením je instalace klimatizace, která Vám bude hlídat celý den stejnou teplotu dle Vaší volby. Klimatizace v dnešní době není již již drahou záležitostí, tuto vymoženost si dnes může dovolit každý. Firma Klima Zajíček Vám dodá moderní a úspornou klimatizaci, k tomu odbornou montáž a servis. Svěřte se do rukou odborníků. Více na Klimatizace Ostrava.

Účetnictví

Máte čas na vedení účetnictví svépomocí? Pokud se nechcete sami trápit s účetnictvím a stále sledovat neustálé změny v paragrafech, pak doporučujeme si najmout kvalitní účetní firmu. My používáme již řadu let účetní firmu z Ostravy - Účetnictví Alfa. Máme účetnictví v pořádku a cenově velice výhodně.

Kuchyně na míru

Sníte o pořádné kuchyni? Né kuchyni z obchodních řetězců, ale kuchyni, kterou Vám vyrobí na míru, podle Vaší představy, barev a materiálů. Není to drahé, zkuste oslovit Stolařství Chejna, dodávají krásné kuchyně na míru, udělají Vám vizualizaci, odborně Vám poradí s umístěním či volbou materiálů a drží slíbené termíny. Pokud jste z Ostravy, neplatíte navíc dopravu - více na kuchyně Ostrava.

 

Kontaktujte nás

Poptávkový formulář

Stěhování Matěj

Mobil: +420 773 134 048
Email: stehovanimatej@seznam.cz

www.stehovani-matej.cz

Sídlo firmy:
Stadická 8,
700 30 Ostrava-Hrabůvka

IČO: 74710982
DIČ: CZ74710982